خرید بک لینک

خرید بک لینک

خرید بک لینک
اول از پیشنهاد می کنم مطلب بک لینک چیست را بخوانید
در بعضی مواقع برای اینکه سایت ما ارزش بالاتری پیدا کند و در نتایج جستجو بالاتر بیاید ، دیگربک لینک رایگان ممکن است کارساز نباشد به همین دلیل صاحبان سایت ها برای بک لینک سازی بیشتر، اقدام به خرید بک لینک و خرید رپرتاز خبری می نمایند .
درمورد خرید بک لینک مطالب مهمی را در ادامه خواهم گفت .
اگر قصد خرید بک لینک را دارید به موارد زیر توجه کنید
1. اول از همه بگویم خرید بک لینک به این معنی است که تا زمانی که شما پول می پردازید ، لینک شما در سایتی که از آن خرید کردید وجود دارد و زمانی که پول نپردازید ، بک لینک شما حذف خواهد شد .

2. اگر رپرتاژ خبری خرید کنید ، لینک داخل رپرتاژ خبری ، بصورت بک لینک دائمی است و خرید بک لینک محاسبه نمی شود .

3. خرید بک لینک بصورت زیر، خطرناک ترین، بدترین و غیر هوشمندانه ترین کار ممکن است که یک صاحب سایت برای سئو سایت خود می تواند انجام دهد
سایت هایی هستند که در ازای دریافت پول ، لینک شما را داخل سایتشان قرار می دهند. بصورت ماهیانه یا سالیانه و صاحب سایت باید دائما آن را تمدید نماید . (کار آنها فروش بک لینک است )
4- در هنگام خرید بک لینک (البته بک لینک دائمی مد نظر ماست) ، به دامین آتوریتی و پیج آتوریتی سایت مورد نظر دقت نمایید . سعی کنید از آنهایی خرید کنید که قدرت دامنه بالاتری داشته باشند .

5- خرید بک لینک از سایت هایی که مطالب انها مشابه سایت شماست ، بسیار عالی و بک لینکی که از آنها می گیرید بک لینک با کیفیت است . در غیر این صورت پول خود را هدر داده اید .

6- خرید بک لینک اگر بصورت دائمی باشد ، باعث بهبود سئو سایت شما خواهد شد .

7- در هنگام خرید حتما از طریق سایت هایی که ابزار های چک کردن بک لینک را می دهند ، جزئیات بک لینکی که می خواهید بخرید را رصد کنید . در این صفحه ، تعدادی از سایتهایی که می توانید برای چک کردن دامین هایی که قصد خرید بک لینک دارید را قرار داده ام

8- در بک لینک سازی حتما سعی کنید تعدادی بک لینک EDU هم در برنامه بک لینک سازی خود بگنجانید .

9- با جستجو می توانید بک لینک های دائمی و ارزان پیدا کنید . همیشه بک لینک ارزان، دلیل بر کم بودن کیفیت نیست .

10- علاوه بر خرید بک لینک ف که بک لینک سازی خارجی نامیده می شود . سعی کنید از بک لینک سازی داخلی هم استفاده کنید . گاهی مواقع بک لینک سازی داخلی کمک بیشتری به رتبه سایت شما می کند .

11- زمانی که شما پول پرداخت می کنید ، بک لینک هایی هم که خرید می کنید طبیعتا باید بصورت بک لینک Do Folow باشد . ولی عده ای از اطلاعات کم کاربران سوء استفاده کرده و بک لینک No Folow به سایت آنها می دهند .

12- بک لینک کامنت (بک لینک سازی نشده)

خرید رپرتاژ اگهی
رپرتاژ خبری