تجهیز کردن دفتر فنی

یکی از مشاغلی که تقریباً با هر بودجه ای قابل راه اندازی است و درآمد خوبی ایجاد می کند، کار دفاتر فنی است. در این شغل تجهیزات و ماشین آلات متنوعی وجود دارد که هر یک سودآوری مخصوص به خود را دارند. دستگاه های اداری انواع مختلفی دارند و هر یک برای کاری مخصوص مناسب هستند.

دستگاه های لازم برای راه اندازی دفتر فنی
اولویت اول لوازم اداری با دستگاه کپی سیاه و سفید است زیرا دارای بیشترین دامنه متقاضیان است.
اولویت دوم در این کار دستگاه کپی رنگی است که ممکن است متقاضی به اندازه سیاه و سفید نداشته باشد اما مشتری های خاص خود را دارد و سود بیشتری را برای شما ایجاد خواهد کرد.
دستگاه برش و دستگاه صحافی فنری یا فلزی می تواند برای انجام کارهای مدرسه و نمایشگاه مناسب باشد و در تکمیل یک دفتر مؤثر واقع شود.
یکی دیگر از دستگاههای بسیار سودآور و بسیار پرتحرک دستگاه چاپ بنر است که در صورت امکان تهیه آن، سودآورترین ابزار برای دفتر فنی است.

تبدیل دفتر فنی خود به مکانی مجهز تر
از دستگاه هایی مانند لمینیت و سلفون کش می توان برای پرس اوراق استفاده کرد.
کاترپلاتر برای برش های خمیده و زاویه دار مناسب است.
کاترپلاتر برای چاپ های گسترده است.
چسب گرم جهت چسباندن جلد به کتاب مورد استفاده قرار می گیرد.
طلا کوب جهت چاپ طلایی روی جلد است.
دستگاه چاپ روی تیشرت جهت انجام چاپ روی اجسام مختلف.

تمامی این دستگاه ها را به راحتی می توانید به صورت استوک و کارکرده نیز تهیه کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. پارسا پرینت از جمله ارائه دهندگان دستگاه های نو و کارکرده است که تمامی دستگاه ها را به خوبی بازبینی می کند و سپس به مشتری تحویل می دهد.

علاقه مندان جهت دریافت دستگاه کپی استوک و یا هر دستگاه دیگری به صورت نو یا کارکرده که در بالا به آن ها اشاره شد، می توانند با ما تماس بگیرند و بعد از دریافت مشاوره و راهنمایی از کارشناسان مجرب ما، مدل مناسب خود را با بهترین قیمت و کیفیت از ما خریداری کنند.

Updated: نوامبر 30, 2019 — 11:11 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید